Yeni Perde Home - Kocaeli Tül Perde

Firma Kategorisi: Tül Perde
Firma Adı: Yeni Perde Home - Kocaeli Tül Perde
Firma Yetkilisi: Sinan Yıldız
Telefon No: +90 262 341 20 04
Fax No: +90 262 341 20 04
Web Sitesi: http://www.yeniperdehome.com/
Şehir: KOCAELİ
İlçe: BAŞİSKELE
Adres: Yeniköy Merkez Mahallesi Ilıca Caddesi. No: 50 Başiskele / Yeniköy (Sevgi Parkı Yanı, Tunagür Koleji Karşısı)

Biz Yeni Perde Home olarak alışıla gelmiş görsel anlayışın aksine, jaluzi, tül, Perde, katlamalı perde, dikey perde, stor perde, yatak örtüsü ve duvar kağıdı çeşitlerini geniş bir yelpaze ile yeni ve daha orijinal görsel dizaynlarla siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Yeni Perde Home olarak tül perde de kişiye özel ürünleriyle hızlı bir yükseliş grafiği yakalamıştır.

Yeni Perde Home olarak bizler ekip olarak, Ev, ofis, mağaza, okul, hastane, otel ve restaurantların tül perde taleplerine %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet veriyoruz.

Web sitemiz www.yeniperdehome.com ile çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz siz saygıdeğer müşterilerimize daha yakın olmak, yapmış olduğumuz çalışmaları ve tül perde konusundaki düşüncelerimizi paylaşarak sektör içinde firmamızın sizlere özellikle perde mimarı olarak çözümler sunmak için hazır olduğunu göstermek istedik.

Başiskele Merkezli Kocaeli’nin bir çok ilçesine kaliteli hizmet verebilmek adına perde portföyünü oluşturmuş, gerekli çalışmaların ardından pareken de sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir. Firmamız dürüstlük ve kalite ile mefruşat, tekstil sektöründe özverili ekibimiz ile sürdürmektedir.

tül perde, tül perde modelleri, tül perde fiyatları, stor perde, stor perde modelleri, stor perde fiyatları, katlamalı stor perde, ahşap stor perde, ahşap stor perde modelleri, ahşap stor perde fiyatları, screen stor perde, zebra stor perde, zebra stor perde modelleri, zebra stor perde fiyatları, tül perde kocaeli, kocaeli tül perde, tül perde modelleri kocaeli, stor perde kocaeli, stor perde başiskele,

Üye GirişiX

Gold Üye Ol

Döviz Kurları

Dolar7.29967.3128
Euro8.58508.6005