KİDS ACTİVE

Firma Kategorisi: Çocuk Oyun Parkurları
Firma Adı: KİDS ACTİVE
Firma Yetkilisi: Selda Yalvaç
Telefon No: +90 543 855 23 08
GSM No: +90 543 855 23 08
Web Sitesi: https://www.kidsactive.net
İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/kidsactive.tr/
Şehir: İSTANBUL
İlçe: ÇEKMEKÖY
Adres: İstanbul - Çekmeköy

KİDS ACTİVE ÇOCUK OYUN PARKI HAKKINDA

KİDS ACTİVE, Çocuk oyun parkuru firmamız eğlence amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren çocuklar için oyun ve eğlence amacıyla hizmet yapan firmamız, 2015 yılından itibaren, büyük organizasyonlar gerçekleştirmiştir.

2015 yılında yeni yönetim ve kurumsal kimliği ile kapsamını genişleten firmamız sektöründe birçok AVM’de kurumsal hizmet vermektedir. 3 yıllık tecrübesiyle birlikte şuan da Symbol AVM’de gelen misafirlere ve ailelerine hizmet vermekteyiz. Oyun parkımız da, tırmanma duvarı, macera kalesi, akülü arabalar, trambolinler ve çocuk parkları tasarımında geliştirdiği hizmet anlayışı ile verimli sistemler sayesinde sizlerin istekleri doğrultusunda en kaliteli ve uygun şartlarda hizmet sunuyoruz. Alanında usta teknik elemanlarımız ile her an sizlerin çocuklarınız ile isteklerinize %100 güvenlik içinde cevap verebilmek için çalışır. Tüm parkurumuz güvence altında olup uzun yıllar sizlere hizmet etmek için varız

Hizmet kalitemizden taviz vermeyen anlayışımızla oluşturduğumuz Tırmanma duvarı, Macera kalesi, trambolin, akülü araba parkurumuz ile hizmet veriyoruz.Kids Active Symbol AVM'de çocuk oyun parkurunda tırmanma duvarı, Macera kalesi, Akülü araba parkuru ve Trambolin ile çocuklara hizmet sunan eğlence firmasıdır.

Üye GirişiX

Gold Üye Ol

Döviz Kurları

Dolar7.53447.5480
Euro8.92958.9456