X

HABERLER » SAĞLIKLI YEMEĞİN MERKEZİ

  • Paylaş :
SAĞLIKLI YEMEĞİN MERKEZİ

SAĞLIKLI YEMEĞİN MERKEZİ

Akademik ve pratiğin birleşiminden Sağlıklı yemeğin merkezi doğmuş.
YORUM YAPTavsiye EtYazdırFacebook'da PaylaşTwitter'da PaylaşGoogle Plus'da Paylaş Paylaş
Kahvaltı salonu, kahvaltı mekanları, serpme kahvaltı, menemen, makarna çeşitleri, tavuk döner, ev mantısı, fast food, Kocaeli fast food, fast food Kocaeli, İzmit Kahvaltı salonu, Kahvaltı salonu İzmit
Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Yürüyüş Yolu Üzeri Yunus Marketin Yanında bulunan DeDuEg Faast Food&Cafe/Restaurant 19.09.2017 tarihinde faaliyete başlamış. Damak zevkine önem veren esnaf ve vatandaşların uğrak merkezi haline gelmiş. Girişimci bir kadın olarak kendisinin yemediğini misafirlerine yedirmeme ilkesi ile gerçekten hareket eden DEDUEG esnafın ve vatandaşların ilgi odağı.

SAĞLIKLI YEMEĞİN MERKEZİ DEDUEG FAST FOOD
Hassas bir mideye sahip olan bendenizin bir arkadaşım vasıtası ile yediğim yemek sonrası midemde hiçbir rahatsızlığın vuku bulmadığını gördüm. Bu durum ile ilgili işletme sahibine ne kullandıklarını sordum. Bir baktım işletme sahibi bir kadın, sordum ne kullanıyorsunuz. Cevap çok ilginçti; evinizde eşiniz veya anneniz ne kullanıyor ve nasıl yemek yapıyorsa inanın daha da itinalı olarak biz de o şekilde yapıyoruz dedi. Bunun üzerine haber yapma ihtiyacı hissederek DEDUEG Faast Food&Cafe/Restaurant firmasını siz değerli kamu oyununda tanıması gerektiği kanaatiyle bu haberi yaptım. Bence sağlıklı yemeğin merkezi DEDUEG.

İSMİ YABANCI ÖZENTİSİ DEĞİL
DEDUEG isminin neden yabancı isim olduğunu sormam üzerine Ebru Yılmaz hanımın verdiği cevapta bana çok ilginç geldi. DEDUEG isminin anlamı günümüzün yabancı isim verme adına herhangi bir özentiden Kaynaklanmadığını, aksine manevi anlam taşıyan ablasının çocukları olan üçüz yeğenlerinin İsminin İlk İki Harflerinden “Deniz Duru Ege” oluştuğunu öğrendim. DEDUEG harika bir isim.
DE DU EG FAAST FOOD&CAFE MENÜSÜNDE;
Kahvaltı Tabağı, Serpme Kahvaltı, Omlet Çeşitleri, Menemen Çeşitleri, Patso, Bazlama Ve Ekmek Tost Çeşitleri, Kumru, Hamburger, Makarna Çeşitleri, Soslu Tavuk Çeşitleri, Yöresel Ev Mantısı Ve Erişte İle sıcak ve soğuk içecekleri bulunmaktadır.

KUMDA TÜRK KAHVESİ MUHTEŞEM
De Du Eg Faast Food&Cafe menüsünde isminden de anlaşılacağı gibi Faast Food Menülerinin Yanında; Kahvaltı Tabağı, Menemen Çeşitleri, Tavuk Döner, Yöresel Ev Mantısı, Ev Eriştesi, sıcak ve soğuk içeceklerin yanında KUMDA TÜRK KAHVESİ bulunmaktadır.
KENDİ YEMEDİĞİMİZ ÜRÜNLERİ MÜŞTERİLERİMİZE İKRAM EDEMEYİZ
De&Du&Eg ürünlerinde almış olduğu eğitim ile birlikte müşteri sağlığı ve saygınlığı Sebebiyle yerli, güvenilir marka ve kaliteli ürünlerden seçilen malzemeler ile hijyen kurallarına uyarak hazırlayıp sunulmaktadır. “Kendi Yemediğimiz Ürünleri Müşterilerimize İkram Edemeyiz” prensibiyle yola çıkarak uzun yıllar sektörde hizmet etmeyi temenni ediyoruz. Günlük Olarak Hazırlanan Kaliteli ve kaynağı belli ürünlerimiz ile tadı damağınızda kalacak lezzetlerimiz ve uygun fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.
DE DU EG FAAST FOOD&CAFE SAHİBİ EBRU YILMAZ KİMDİR?
DE DU EG FAAST FOOD&CAFE sahibi Ebru Yılmaz Bolu-Göynük doğumlu. Bursa Uludağ Üniversitesi Karacabey Meslek Yüksekokulu’ndan aldığı 2 yıllık eğitimin ardından gıda teknikeri olarak mezun olmuş. Mezuniyetine müteakip Kocaeli’nde bulunan catering firmalarında yaklaşık olarak 5 yıl çalışmış. Ardından pratikte de tecrübe sahibi olduktan sonra ve aldığı eğitim bilgisi ile kendi işyerini açarak devam etme kararı almış. İzmit Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Yürüyüş Yolu Üzeri Yunus Market yanında kiraladığı işyerini Faast Food&Cafe olarak dizayn ederek 19.09.2017 tarihinde De Du Eg Faast Food&Cafe/Restoran’ı açarak faaliyete başlamıştır.

HAFTANIN 7 GÜNÜ 07.00-23.00 SAATLERİ ARASINDA HİZMETİNİZDEYİZ

  • E. Tarihi : 05.03.2018
  • Okunma : 499