SEKTÖR BİLGİ BANKASI » DUVAR KAĞIDI

  • Paylaş :
DUVAR KAĞIDI

DUVAR KAĞIDI

DUVAR KAĞIDI

Duvar kâğıdı eski yıllara göre günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bunun sebebi hem daha kolay uygulanabilir olması ve aynı zamanda da iç mekân dekoruna yardımcı olmasıdır. Tabi ki bunlar başlıca nedenleridir. Evlerinize duvar kâğıdı yaptırmak için önümüzde birçok etken vardır.
Duvar kâğıdı son dönemlerde gelişen ve artan konut sektörlerinde, yapılan mimarilerde ortama kattığı modern havadan dolayı talebi arttırmıştır. Sadece kolay uygulanabilir olması değil aynı zamanda kolay temizlenebilir olması ile sizlerin ilgisini daha çok çekmektedir. Çocuklarınızın duvar kâğıtlarına verdiği ya da vereceği zararların tamir edilebilme olanakları vardır.
Duvar kâğıdı çocuk ya da bebek odalarınıza yaptırmayı düşünüyorsanız duvarlar hava almaz düşüncesini aklınızdan çıkartın. Çünkü son teknolojilerle üretilen duvar kâğıtlarımız ses ve ısı yalıtımı sağladığı gibi aynı zamanda doğal malzemelerden yapıldığı için insan sağlığına hiçbir tehdit oluşturmaz. Odanıza yaptıracağınız duvar kağıtları hiçbir şekilde su geçirmez, kolay silinebilir ve nem oluşturmaz. İleriki zamanda duvar kâğıtlarınızdan sıkılırsanız rahatlıkla çıkarabilir ve isterseniz direk üstüne boya sürebilirsiniz. Kesinlikle duvar kâğıtlarımız işlemden sonra koku yapmaz.

Duvar kâğıdı kişilerin görselliklerine ayna tutan ve üstünde bulunan çeşitli renkler, modeller ve figürler içeren bulunduğunuz ev ya da iş yerlerinizde istediğiniz duvarı kaplatabileceğiniz bir ürün çeşididir. Bu kâğıtlarda zaman içerisinde ürün yelpazesi oldukça genişleyerek yol almaktadır.
Duvar kâğıdı artık sadece salon ya da oturma odalarında değil yeni doğacak bebeklerinizin odalarına renk katarak farklı bir sunum ile görsel şölen sunmaktadır. Genç odalarında ise çocuklarınızın yakın olduğu ya da sevdiği kahramanlar ile daha mutlu hissedecekleri bir ortam hazırlamaktadır. Bu yapılacak dekorlar kişilerin istekleri doğrultusunda olduğu için onların benliklerini yansıtan türde gelişmeye başlamıştır.

Duvar kâğıdı konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize güvenilir ve daha kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizlerin istekleri doğrultusunda istenilen kalitede, istenilen desenler ve uzman ekibimiz ile birlikte daha güzel olması için fikir alışverişinde bulunarak sizlerin daha mutlu ayrılmanızı sağlamaktadır. Yapılan işlerimiz garanti altında olup herhangi bir sorunda bizlere geri bildirimde bulunabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.
 

  • E. Tarihi : 03.03.2018
  • Okunma : 630