Üyelik Sözleşmesi

Kocaeli'nin En Geniş Rekber ve tanıtım hizmeti sunan kocaeli'nin firma rehber sitesidir

MERHABALAR

ÖNCELİKLE İŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİZ

Biz Hasev olarak sizlerle tanışmak, sizlere sunabileceğimiz hizmetlerden bahsetmek, size nasıl yararlı olabileceğimiz hususunda bilgi vermek. Bazı konularda sizlere ücretsiz olarak danışmanlık yapabilme arzusundayız.

Biz Hasev Firması Olarak 5 Yıldır Çeşitli Alanlarda Hizmetler Sunmaktayız.

BUNLARDAN ÖNCELİKLİ OLANLARI

  • HABER SİTEMİZ -  www.kocaelisondakika.com (9.000-18.000 arası okuyucu oranıyla hizmet vermekteyiz )
  • SİYASİ SİTEMİZ - www.koacelisiyaset.com (videolu haber sitemiz ile 3 yıldır 5.000 izlenme oranı ile  hizmet vermekteyiz.)
  • · REHBER SİTEMİZ - www.kocaelifirmaları.com (GOLD üye olan Firmaları farklı 10 katogoriye kaydederek ürün, rehber ve tanıtımları ile ilgili hizmet sunmaktayız.
  • ·Ve kurmakta olduğumuz  500 blok sitesi ile www.kocelifirmaları.com ve ulusal rehber sitemize  gold üye olacak firmalarımıza google da bize üye oldukları sayfaları ve sayfalarına ekleyecekleri ürünleri reklam vermeden ilk sayfada çıkartmayı amaçlamaktayız.

Neden kocaelifirmalari.com ?

Kocaeli Firmalari sitemiz ile firmanızın bilgilerini sistemimize girerek tanıtımınız için ilk adımı başlatmış olursunuz. Şahsi Web Siteniz gibi hizmet veren sistemimiz ziyaretçilerimizin ilgilenmiş olduğu sektör firmalarını veya Google de ürün arama sonucu karşısına çıkan sayfalarımızı inceler ve tanıtımı yapılmış olan firma ve ürünler’den kendisine en cazip geleni seçer ve o firma ile ihtiyacı doğrultusunda görüşmeye başlar.

Ayrıca firmaların ve ürünlerin tanıtımlarını daha iyi yapabilmeleri için web rehber sitemizde satışta olan ürünleri var ise ürün bilgileri ve fiyatlarını da girerek site ziyaretçilerimize sunulur.

Firma tanıtımınızın ön planda olmasını isteyen firmalar sitemize reklam vererek daha çok müşteriye ulaşma şansı yakalayabilir. Firmanızın bir başarısını sitemizde ki kullanıcılarla paylaşabilmek için haberler sayfamız olanwww.kocaelisondakika.com internet haber ve www.kocaelisiyaset.com video haber sitemize de haber ekletebilirsiniz. Bunun için de editörlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Haber vermek firmanızın tüketici gözünde marka değerinizi ön planda gösterecektir. Firmanızın ihtiyaç duyduğu nitelikte elemanlar arayabilir ilanlar verebilirsiniz.

Ayrıca düzenlenecek olan fuarlar ile ilgili bilgi vermeniz ve fuar tecrübenizi müşteri adaylarıyla paylaşarak da firmanızın diğer firmalardan bir adım daha önde olmasını sağlayabilirsiniz. Kocaelifirmalari.com ile müşteri kitlenizi arttırmak dileğiyle…

Kocaeli Firmalari.Com Olarak Amaçlarımız:

- Şirketinizi ve ürünlerinizi kitlelere tanıtmak
- Şirketinize özel sayfaları oluşturmak, şirket ve ürün bilgilerinizi sunmak

- Arada bir sizden haberlerle bir marka olma yolunda olan firmanızı müşterilerin hafızalarına girmesi için yardımcı olmak
- Ürün bölümüne ürünlerinizi yükleyip, ürün arayıcıların sizinde ürünlerinizi tanımaları konusunda yardımcı olmak
- İnternet ortamında sektörel arama yapan kişi ya da şirketlerin şirketinize ulaşmasını ve diğer şirketlerle birlikte sizi de incelemelerine yardımcı olmak.

*Kocaelifirmaları.com ‘a neden üye olmanızı tavsiye ediyoruz;

Günümüz  internet çağının gelişimi  ve bu nedenle rekabet ortamının internet piyasası üzerinden  gerçekleşmesi  internet  reklamına olan ilgiyi arttırıyor.( 1000 adet broşür 300 tl) fiyatına  1000 lerce  internet haberlerini  ürün ve  firma arayanların  sizin firmanızda inceleyerek size ulaşımını sağlamak.

- Bize Gold üye olan firmalarımıza, Promosyon (Kalem, Anahtarlık, Saat, Takvim, Ajanda,v.s), masa üstü baskılı reklamcılıkta (Kartvizit, Broşür, El İlanı, Katalog, Magnet, Etiket v.s) ve açık hava reklamcılığında (Tabela, Led Tabela Işıklandırma, Bilbord, Broşür dağıtımı, Kompozit v.s) ve diğer reklam alanlarında (Televizyon, Baskılı gazete, İnternet, Televizyon, Radyo v.d) sizler için ücretsiz araştırmalar yaparak siz en kaliteliyi en uygun rakama s